1. Bóg zapłać za ofiary na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
  2. Trwa oktawa Wielkanocy. Msze w dni powszednie w kościele o 6:30, w środę, czwartek i piątek także o 18:00; w Stroniu codziennie o 16:30 z nowenną przed Niedzielą Miłosierdzia. Nowennę w kościele przed Mszą rano prowadzi grupa Czcicieli Miłosierdzia Bożego.
  3. W piątek z racji oktawy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Jesteśmy po spowiedzi przedświątecznej, ale gdyby ktoś chciał skorzystać z sakramentu pokuty będzie taka możliwość w piątek w Stroniu od godz. 16:00, a w kościele od godz. 17:00.
  5. Chorych odwiedzimy w piątek: ks. Proboszcz i ks. Kazimierz od 8:30, ks. Marcin od 11:00.
  6. Zmiana tajemnic różańcowych w sobotę o 6:30, w Stroniu o 16:30.
  7. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Święto Miłosierdzia Bożego. Jest to święto patronalne w kaplicy w Stroniu. Msze św. w kościele o 7:00, 8:30, 11:30 i popołudniowa o 17:00 (nie będzie Mszy o 15:00). Msze w Stroniu o 10:00 oraz suma o 14:00. Kazania w tym dniu będzie głosił ks. Tadeusz Kubala posługujący obecnie w bazylice limanowskiej. Zbiórka do puszek będzie przeznaczona na Caritas.
  8. Dziś rozpoczynają się poza parafią msze gregoriańskie za zmarłych: Rozalię Platę, Leokadię Kożuch, Bernadetę Saska, Marię Kunicką i Alberta Piszczka.
  9. Troskę o kaplicę powierza się rodzinom z Zagórowa: Anna Kowalczyk, Stanisława Kuras, Zbigniew Tomaszek, Robert Oleksy, Józef Wróbel.
  10. W Wielki Czwartek odszedł do wieczności pochodzący z naszej parafii ks. Józef Leśniak, emerytowany proboszcz parafii w Tymbarku. Msza święta pogrzebowa w kościele parafialnym w Tymbarku będzie jutro o godz. 12:00. Polećmy zmarłego ks. Józefa i naszych bliskich zmarłych Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…