Niedziela, 25 lutego 2024 r.
7:00 Dz.-bł. dla pielgrzymów do Markowej i Strachociny
8:30 † Jan Kasprzycki w r. śm. od żony
10:00 Str. †† Jadwiga i Maciej Pietrzak w 65 r. śm. Jadwigi
11:30 1. Dz.-bł. w podz. za łaski z pr. o zdrowie i bł. Boże i op. Aniołów Stróżów dla Jakuba, Kacpra i Miłosza od dziadków2. Dz.-bł. w podz. za łaski z pr. o zdrowie i bł. Boże i op. Matki Najświętszej. dla Doroty z ok. imienin
14:00 Str. Dz.-bł. dla Szymona z ok. 1 urodzin
15:00 † Karolina, Franciszek Wygoda w 15 r. śm. Franciszka od córki z dziećmi i ich rodzinami
Poniedziałek, 26 lutego 2024 r.
6:30 1.  † Adam Hybel z ok. urodzin

2.  † Rozalia Plata od wnuczki Magdaleny z mężem

16:30 Stronie † Zofia Lorek
18:00 †† Jan, Janina, Stanisław (m) i Jan Wilk
Wtorek, 27 lutego 2024 r.
6:30 1.  † Roman Iwan z ok. imienin od żony

2.  † Stanisław (m) Mrowca od kuzyna Jana Mrowca

16:30 Stronie † Zofia Lorek
18:00 †† Maria i Józef (m) Leśniak 2 42 r. śm. Józefa od synowej Marii Leśniak z rodz.
Środa, 28 lutego 2024 r.
6:30 1.  † Roman Iwan z ok. imienin od żony

2.  † Leokadia Kożuch od syna Jana z żoną

16:30 Stronie †† Danuta i Ryszard Urbaniak
18:00 Intencje nowennowe:

† Roman Wilk z ok. imienin

† Adam Hybel od Janiny i Jana Żelazko

† Adam Hybel od Anety i Sylwestra Bukowiec

† Józefa (k) Nawalaniec w r. śm.

† Jan Wróbel od żony

† Jan Dyrek w 15 r. śm.

† Stefania Raczek

†† Janina i Józef Opiela w r. śm. Janiny

† Stanisław (m) Krzyżak w r. śm.

†† Anna i Janina Śmierciak

†† Jan, Józefa (k), Anna Wilczyńscy

†† Weronika, Władysław (m), Jerzy, Stanisław (m), Józef w 10 r. śm. Weroniki

†† Maria, Jan, Kamil Cabała w 20 r. śm. Marii

† Stanisław (m) Plata w 28 r. śm.

† Tadeusz Wilczyński

† Władysław (m) Nawalaniec od siostry

† Filip Zbijowski

†† Władysław (m) i Bronisława (k) Mrowca od syna Stanisława

† Władysława (k) Hebda od sąsiadów z Wądola

†† Stanisława (k) i Józef (m) Dadał

dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek, 29 lutego 2024 r.
6:30 1.  †† Maria, Filip Maria Kuniccy w 41 r. śm

2.  † Bernadeta Saska od syna Krzysztofa z rodz.

16:30 Stronie † Stanisław (m) Wilk od siostry Barbary z mężem
18:00 Dz.-bł. dla Marty w 3 r. ur. i dla jej brata Przemysława i rodziców
Piątek, 1 marca 2024 r.
6:30 1.  Dz.-bł. dla Zuzanny w 18 r. urodzin

2.  †† Apolonia i Michał Serafin

16:30 Stronie † Stanisław (m) Wilk od brata Mikołaja z żoną
18:00 †† Janina i Teofil Smaga i ich rodzice
Sobota, 2 marca 2024 r.
6:30 1.  Dz.-bł. dla członkiń róży p. Józefy Hybel i za †† z tej róży

2.  Dz.-bł. dla członków róży p. Jerzego Hebdy i za †† z tej róży

16:30 Stronie Dz.-bł. dla członkiń róży p. Józefy Wajda i za †† z tej róży
18:00 Dziękcz. w rocznicę założenia Zgromadzenia Sióstr Służebniczek
Niedziela, 3 marca 2024 r.
7:00 O bł. i op. Matki Najśw. dla Marii z ok. 60 urodzin od dzieci
8:30 †† Krystyna i Władysław (m) Sopata w r. śm.
10:00 Stronie †† Szymon i Anastazja Gurgul
11:30 1.  W int. parafian

2.  Dz.-bł. w int. ks. Marcina o bł., łaski i op. Matki Najśw. w rocz. ur.

14:00 Stronie †† Kazimiera (k), Jan, Katarzyna, Maria Dara
15:00 † Janina Morzywołek w 21 r. śm. od syna Zbigniewa z rodz.
Msze gregoriańskie poza parafią
Piotr Zelek /1 lutego – 1 marca; przyjął ks. Piotr Gidzil/

Jan Wolak /1 lutego – 1 marca; przyjął ks. Paweł Opioła/

Stanisław Mrowca /1 lutego – 1 marca; przyjął ks. Paweł Opioła/

Leokadia Kożuch /1 lutego – 1 marca; przyjął ks. Arkadiusz Stępień/

Stanisław Wojtas /1 lutego – 1 marca; przyjął ks. Anatol Wołoszyn/

Stanisław Wilk /1 lutego – 1 marca; przyjął ks. Grzegorz Jagodziński/

Bernadeta Saska /1 lutego – 1 marca; przyjął ks. Stanisław Szczepanek/

Wenancjusz Wilczyński /4 lutego – 4 marca; przyjął ks. Andrzej Grygiel/

Władysława Mordarska /14 lutego – 14 marca; przyjął ks. Cezary Paciej/

Jan Wadowski /25 lutego – 25 marca; przyjął ks. Arkadiusz Stępień/

Aniela Stypuła /25 lutego – 25 marca; przyjął ks. Paweł Opioła/

Rozalia Plata /25 lutego – 25 marca; przyjął ks. Paweł Opioła/