Gratulujemy ukończenia 3 etapu pielgrzymowania Beskidzką Drogą św. Jakuba z Barcic do Piwnicznej-Zdrój!

Rozpoczęliśmy nasz kolejny etap Mszą Świętą u Barcickiej Pani – Matki Bożej Wniebowziętej. Słowo Boże wygłosił dk. Marcin Natonek z Tymbarku, za co mu serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy również za gościnę w Barcicach ks. Proboszczowi Andrzejowi Kędrynie i Siostrom Karmelitankom.

Przy pięknej pogodzie, choć zapowiadało się wędrowaliśmy wzdłuż Popradu, by przez Rytro dojść do Piwnicznej-Zdrój malowniczym szlakiem Popradzkiego Parku Krajobrazowego.

Już dziś zapraszamy 7 sierpnia na kolejny (ostatni) południowy etap naszej trasy z Piwnicznej-Zdrój na szczyt gór lubowelskich Eliaszówka (1023 m.n.p.m) na granicy polsko-słowackiej

Do zobaczenia, Buen Camino

1. Zachęcamy uczestników do podzielenia się swoimi wrażeniami i zdjęciami z pielgrzymowania w komentarzach

Trasę etapu można zobaczyć poniżej dzięki uprzejmości p. Bogdana Stawowego:

Fot. Ks. Kacper Kania/Monika Kazana