1. Od dziś w kaplicy w Stroniu sprawowana będzie w niedziele tylko jedna Msza święta o godz. 10:00.
  2. W kancelarii jest już księga katechizacji. Zachęcamy uczniów szkół średnich, którzy otrzymali specjalne świadectwa z oceną z religii o zgłozenie się z nim do kancelarii byśmy mogli wpisać je do księgi.
  3. „Żyję w Kościele” to hasło 42 Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 17 – 25 sierpnia. Zapraszamy do wybrania się na pielgrzymi szlak, jako wspólnota Chrystusowego Kościoła w drodze. Koszt udziału w Pielgrzymce 200 zł. od osoby; jeżeli z domu idzie więcej osób druga z domu płaci 150 zł, a każda następna 100 zł. Dzieci do końca szkoły podstawowej 75 zł. Zapisy na pieszą pielgrzymkę będą prowadzone w naszej parafii w zakrystii w miesiącu lipcu.
  4. Troskę o kaplicę powierza się rodzinom z Dobrej Wody: Stanisław Nalepa, Piotr Sułkowski, Genowefa Kunicka, Stanisław Bargieł, Marek Bugajski.
  5. Szkoła w Berdychowie zaprasza dzieci na zajęcia organizowane na obiektach sportowych przy szkole. Uczestnictwo jest bezpłatne i nie wymaga wcześniejszych zapisów. Zajęcia prowadzi p. Aleksander Kożuch. Szczegółowy program na stronie internetowej szkoły. (kliknij)