1. Przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza. Bóg zapłać za ofiary na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie. Rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Pamiętajmy o tej intencji także w naszych prywatnych modlitwach.
 2. Składka w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na cele inwestycyjne.
 3. Dyrektor Diecezjalnego Radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz składa podziękowanie za życzliwość, otwartość i zrozumienie wyrażone ofiarami złożonymi do puszek w ubiegłą niedzielę na rzecz rozgłośni. Zachęca także do wysłuchania koncertu życzeń, w którym znajdzie się dedykacja dla naszej wspólnoty w przyszłą niedzielę w godz. 15:30-16:30.
 4. W liturgii w tym tygodniu wspominamy:
  • we wtorek – św. Wojciecha, głównego patrona Polski
  • w czwartek – św. Marka Ewangelistę
 5. Troskę o kaplicę powierza się rodzinom z Zagórowa: Stanisław Opoka, Łukasz Krzyształ oraz z Wolicy: Stanisława Gurgul, Maria Zelek, Aniela Chlebek.
 6. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w wymianę dachu na budynkach gospodarczych parafii.
 7. Wydział Teologiczny w Tarnowie Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie serdecznie zaprasza na studia magisterskie z teologii:
  • na specjalność kapłańską przygotowującą przyszłych duchownych do pracy duszpasterskiej i katechetycznej.
  • na specjalność katechetyczno-pastoralną dla osób świeckich i zakonnych przygotowują do nauczania religii w przedszkolach, szkole podstawowej i średniej.

Szczegółowe informacje na stronie: wt-tarnow.upjp2.edu.pl, www.wsd.tarnow.pl, lub w sekretariacie, pod numerem tel.: 14/ 622 33 31. email: wteol@diecezja.tarnow.pl; wt-tarnow@upjp2.edu.pl

 1. Po raz kolejny apelujemy i bardzo prosimy o poczucie odpowiedzialności za nasz cmentarz. Nadal jest ogromny problem segregacji odpadów. Prosimy oddzielać tworzywa sztuczne, plastik, metal od odpadów żywych i ziemi. Zabierajmy plastiki i szkoło do odpadów domowych. Szczególnie prosimy, by nie porzucać śmieci przy wyjściach z cmentarza.
 2. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej będzie dziś o godz. 17:30. 
 3. W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności śp. Janina Śmierciak. Polećmy ją i zmarłych z naszych rodzin Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie