Z okazji Święta Miłosierdzia Bożego, Szkolne Koło Caritas działające przy Szkole Podstawowej w Stroniu, w dniu 12 kwietnia 2024 roku, zorganizowało spotkanie integracyjne, aby świętować dzień wolontariuszy SKC. W tym roku zaproszonymi gośćmi byli wolontariusze ze Szkoły Podstawowej w Przyszowej 2.

Dwugodzinne spotkanie polegało na wymianie dobrych praktyk, prezentacji własnego dorobku, zachęceniu do włączenia się w działalność Caritas, wzajemnym poznaniu się oraz wspólnym świętowaniu. Dodatkowo, wolontariusze realizujący Szkolny Projekt Wspierający Lokalne Rzemiosło zaprosili gości do współpracy w Działaniach projektowych poprzez udział w warsztatach kreatywnych oraz grach zespołowych w tym roku i przyszłych latach. Zapraszamy do FOTORELACJI.

Dziękujemy Caritas Diecezji Tarnowskiej za wsparcie w organizacji Dnia Dobra w naszej szkole. Dzięki dofinansowaniu z CDT mogliśmy pokryć koszt drobnych gadżetów dla uczestników, poczęstunku oraz przyborów wykorzystanych podczas zajęć kreatywnych.