1. Bóg zapłać za ofiary złożone w Środę Popielcową na pomoc Ukrainie, a także dziś na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
 2. Przez cały Wielki Post Msze w tygodniu są sprawowane: w kościele o godz. 6:30 i 18:00, w Stroniu o 16:30.
 3. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:

Droga Krzyżowa:

 • w kościele:
  • w piątek o godz. 5:45 i 17:30 oraz o 19:30 (Prowadzi młodzież)
  • w niedzielę o godz. 10:30 i 14:00 (Prowadzą Przewodnicy Kalwaryjscy)
 • w Stroniu: w piątek o godz. 16:00

Gorzkie Żale w niedziele:

 • w kościele o godz. 15:00 i po nich Msza Święta
 • w Stroniu o godz. 14:00 i po nich Msza Święta
 1. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Zbiórka do puszek będzie przeznaczona na Ogólnopolski Fundusz Misyjny „Ad Gentes”.
 2. Parafialny Zespół Caritas zapraszamy na spotkanie we wtorek po Mszy wieczornej.
 3. Siostry zapraszają Rodzinę Bł. Edmunda na spotkanie w sobotę 24 lutego, na godz. 16.00. Dzień jest nietypowy ale okazja spotkania jest szczególna. Zapraszamy.
 4. Na stoliku za ławkami są baranki wielkanocne i paschaliki. Nabywając je wspieramy dzieła Caritas.
 5. Troskę o kaplicę powierza się rodzinom ze Stronia – Wieś: Ireneusz Bieniaszewski, Zofia Gurgul, Marian Gurgul, Stanisław Gurgul, Zofia Gurgul.
 6. W sobotę przypada 18 rocznica śmierci ks. Mariana Koterby. Pamiętajmy o nim w naszych prywatnych modlitwach. Wspólnie będziemy się modlić w jego intencji w czasie Mszy Świętych: w kościele w sobotę o godz. 6:30 i 18:00; w Stroniu w piątek o godz. 16:30.
 7. W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności śp. Rozalia Gurgul, Zofia Mordarska i Józef Kuzak. Polećmy ich i zmarłych z naszych rodzin, a także zmarłego ks. Mariana Koterbę, Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…