1. Msze św. jak w każdą niedziele, po południu Msza św. o godz. 1500, połączona z Nieszporami.
  2. W tym tygodniu będziemy obchodzić:
    – w poniedziałek święto św. Bartłomieja Apostoła;
    – w środę Uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej;
    – w czwartek wspomnienie św. Moniki;
    – w piątek św. Augustyna;
    – w sobotę męczeństwo Jana Chrzciciela.
  3. Nabożeństwa w tygodniu bez zmian.
  4. Wczoraj  rozpoczął się tygodniowy odpust na Pasierpcu. Program odpustu jest wywieszony w gablocie parafialnej.
  5. W tym tygodniu troskę o kaplicę powierza się rodzinom Stronie Wieś. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  6. Zachęcamy do czytania Pisma świętego i czasopism religijnych.
  7. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łukowicy przypomina, iż można składać wnioski o dożywianie dzieci w szkołach oraz o stypendium socjalne na bieżący rok szkolny. Należy udokumentować dochód za miesiąc poprzedzający złożenie wniosku. Kryterium dochodowe uprawniające do powyższych świadczeń to 528,00 zł na osobę w rodzinie.
  8. Bóg zapłać za ofiary składane na inwestycje parafialne. Za tydzień będzie składka inwestycyjna. W roku 2019 ofiary złożyły następujące rodziny i osoby /lista/.