1. W najbliższą niedzielę o godz. 11:00 zostanie odprawiona Msza Św. na szczycie góry „Łyżka”. Wyjście z centrum Przyszowej z Przewodnikiem o godz. 9:00.
  2. Troskę o kaplicę powierza się rodzinom z Dobrej Wody: Jan Bugajski, Adam Bugajski, Sebastian Kowalczyk, Małgorzata Salamon, Andrzej Sędzimir.
  3. W sobotę 27 lipca zapraszamy na III etap Jakubowego pielgrzymowania. 13-kilometrowy odcinek z Porąbki Uszewskiej do Brzeska. Wyjazd z parkingu przykościelnego w Przyszowej o godzinie 7:15. Msza Święta o 8:30 w Porąbce Uszewskiej. Zapraszamy stałych caminowiczów, jak i wszystkich którzy pragną rozpocząć wędrówkę Jakubowym Szlakiem. Dla chętnych organizowany jest transport. Zapisy do najbliższej niedzieli przyjmuje p. Adam Augustynek. /tel. 665-227-011.