1. Rozpoczynamy dziś Tydzień Miłosierdzia. Przeżywamy święto patronalne w kaplicy w Stroniu. Z tej racji Msza popołudniowa w kościele o godz. 17:00. Dziękujemy ks. Tadeuszowi Kubali za skierowane do nas Słowo Boże. Bóg zapłać za ofiary składane do puszek na cele Caritas.
  2. Jutro będziemy przeżywać Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesioną z racji Wielkiego Tygodnia. Msze w kościele o 6:30 i 18:00, w Stroniu o 16:30. Jest to także Dzień Świętości Życia; podczas Mszy będzie można złożyć deklarację Duchowej Adopcji, by podjąć modlitwę w intencji nienarodzonych, są one do zabrania za ławkami.
  3. Przyszłą niedzielę będziemy przeżywać jako Niedzielę Biblijną, rozpoczynającą Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Słowo Boże będzie głosił ks. Jan Bartoszek, dyrektor diecezjalnego radia RDN Małopolska. Ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć modernizację naszej diecezjalnej rozgłośni.
  4. Od wczoraj są odprawiane poza parafią msze gregoriańskie za zmarłą Marię Leśniak a od dziś za zmarłego Wenancjusza Wilczyńskiego.
  5. Troskę o kaplicę powierza się rodzinom z Zagórowa: Zofia Rakowska, Mieczysław Janik, Jan Wilk, Wiesław Lorek, Aleksander Wardęga.
  6. Po dłuższej przerwie rozpocznie się Rodzinne Pielgrzymowanie. Szczegółowe informacje (kliknij).
  7. Wczoraj odeszła do wieczności śp. Józefa Bargieł, jej pogrzeb będzie we wtorek o godz. 14:00, pół godziny wcześniej różaniec. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy także śp. Marię Leśniak. Polećmy je i naszych bliskich zmarłych Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…