LICHEŃ – GIETRZWAŁD – ŚWIĘTA LIPKA –  SOKÓŁKA – ŚWIĘTA WODA – WARSZAWA – SKARŻYSKO-KAMIENNA

Akcja Katolicka przy parafii  Świętego Mikołaja w Przyszowej wspólnie z Katolickim Stowarzyszeniem Kolejarzy Polskich w Nowym Sączu organizują pielgrzymkę
od 30.04.22 do 03.05 2022

Dzień 1.           30.04.2022

Wyjazd z Nowego Sącza około godziny 00:30. Przyjazd do Przyszowa około godziny 01:15. Przejazd do Lichenia. W godzinach porannych przyjazd do Lasu Grąblińskiego, droga krzyżowa. Następnie udamy się do Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej, które jest jednym z największych sanktuariów maryjnych w Polsce. Zwiedzanie Sanktuarium, udział w Mszy Św. oraz czas na indywidualną modlitwę. Czas wolny na posiłek we własnym zakresie. Następnie przejazd hotelu w okolice Gietrzwałd.  Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

 

Dzień 2.           01.05.2022

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej – Polskie Lourdes, które zasłynęło od roku 1877 tj. od czasu objawień Matki Bożej, Msza Święta oraz czas na indywidualną modlitwę. Następnie przejazd do miejscowości Św. Lipka zwiedzanie sławnego  Sanktuarium Maryjnego, którego kustoszami od kilku już wieków są Ojcowie Jezuici. Następnie przejazd na obiadokolacje i nocleg do hotelu.

 

Dzień 3.           02.05.2022

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu.  Przejazd do Sokółki – miasteczka na Podlasiu, gdzie miał miejsce Cud Eucharystyczny. Zwiedzanie Sanktuarium pw. Św. Antoniego Padewskiego, gdzie została umieszczona  Hostia przemieniona w cząstkę Ciała Pańskiego. Msza święta + czas na indywidualną modlitwę.Następnie przejazd do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Świętej Wodzie, gdzie pierwsze udokumentowane uzdrowienie miało miejsce w 1719 roku. Wówczas szlachcic dzięki cudownej wodzie ze źródełka odzyskał wzrok i wystawił tu kapliczkę jako wotum wdzięczności. W godzinach wieczornych przejazd do hotelu w okolicy Warszawy.Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

 

Dzień 4.           03.05.2022

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu.  Udział w Mszy Świętej, następnie wizyta w Muzeum Księdza Jerzego Popiełuszki. Czas na indywidualną modlitwę. Przejazd do Skarżysko-Kamiennej. Wizyta w Sanktuarium Matko Bożej Ostrobramskiej. Wyjazd w drogę powrotna, na trasie zatrzymamy się na obiad. Planowany powrót do Nowego Sącza około 23.00.

 

Cena: 890 zł/os. – Grupa min. 45 osób

Cena zawiera:

  • przejazd autokarem,
  • 3 noclegi + wyżywienie HB(śniadanie i obiadokolacja),
  • opieka pilota / przewodnika na całej trasie,
  • opieka duszpasterza,
  • ubezpieczenie NNW, KL,
  • bilety wstępu: Muzeum Księdza Jerzego Popiełuszki,
  • obiad w drodze powrotnej ostatniego dnia.

 

Organizator wyjazdu zastrzega sobie prawo do zmian w programie zwiedzania, który może wyniknąć z indywidualnych życzeń danej grupy lub z niedostępności do tych miejsc.

 

Zapisy i bliższe informacje tel.600 831 125   lub 18 333 67 98 Ela B.

Zaliczka przy zapisie 200 zł. Pozostała kwota do 15.03.2022r . wpłata do Eli  lub na Konto podane niżej z dopiskiem (Pielgrzymka Licheń)

Jest możliwość otrzymania faktury na dofinansowanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych po powrocie.

Ilość miejsc ograniczona.

Dane do  wpłaty zaliczki ‘’ Pielgrzymka Grecja Sierpień
BIURO PODRÓŻY AUSTRAL
Barbara Tomasiak
NIP: 734-308-46-49
ul. Nawojowska 4/323, 33-300 Nowy Sącz
Konto PLN – PKO Bank Polski: 91 1020 3453 0000 8302 0321 7932 
 SWIFT: INGBPLP