Gratulujemy wszystkim pielgrzymom: naszym Parafianom (szczególnie tym najmłodszym), z Krynicy, Nowego Sącza, Brzeznej oraz dalekich Jawiszowic, którzy pomimo deszczowej pogody odważnie wyruszyli na szlak!

Dziękujemy za rozpoczęcie naszego pielgrzymowania i przybliżenie nam idei i ducha Drogi św. Jakuba ks. Prałatowi Józefowi Drabikowi, Kustoszowi Sanktuarium św. Jakuba Apostoła w Brzesku Parafia św. Jakuba Ap. w Brzesku

Dziękujemy za gościnne przyjęcie pielgrzymów w Podegrodziu, ks. Proboszczowi Józefowi Wałaszkowi do oraz ks. Maciejowi Stabrawie Parafia św. Jakuba w Podegrodziu

Już dziś serdecznie zapraszamy na kolejny etap, który odbędzie się 26 czerwca z Podegrodzia do Barcic

Buen Camino!

Przebytą trasę można zobaczyć dzięki uprzejmości pana Bogdana Stawowego, który pielgrzymuje z nami, a pochodzi z Jawiszowic k. Oświęcimia. Bardzo dziękujemy!:

https://www.traseo.pl/trasa/rodzinne-pielgrzymowanie-beskidzka-droga-sw-jakuba-etap-i-przyszowa-podegrodzie