1. We wtorek rozpoczniemy październik – miesiąc różańcowy. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Różaniec w dni powszednie w kościele po Mszy o 18:00, w kaplicy w Stroniu po Mszy o godz. 16:30; w najbliższą niedzielę w kościele podczas procesji wewnątrz kościoła po Mszy o 11:30, w kaplicy po Mszy o 10:00;
  2. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź dla dzieci ze szkół podstawowych w czwartek; dla młodzieży i starszych w piątek; w Stroniu od 16:00, w Przyszowej od 17:00. W czasie spowiedzi adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.
  3. Chorych odwiedzimy w piątek: ks. Proboszcz i ks. Kazimierz od 8:30, ks. Marcin od 13:00.
  4. Kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas 8 zapraszamy wraz z rodzicami na Mszę świętą i spotkanie w czwartek w kościele o godz. 18:00. Natomiast uczniów klas 7 na Mszę Świętą i nabożeństwo w kościele w piątek o 18:00.
  5. Zmiana tajemnic w sobotę po Mszy porannej, w Stroniu po Mszy o godz. 16:30.
  6. W tym tygodniu rozpoczynają się poza parafią Msze gregoriańskie za zmarłych: Zofię Mordarską, Alberta Piszczka, Jana Mordarskiego, Zofię Wilczyńską, Zofię Serafin, Andrzeja Kuchnię, Józefa Marmona, Zofię Gomółkę, Zdzisława Mordarskiego, Zofię Śmierciak, Włodzimierza Kożucha, Teresę Wojnarowską, Tadeusza Wilczyńskiego, Stanisława Sułkowskiego i Stanisławę Kałużną.
  7. Składamy serdeczne podziękowanie za wsparcie okazane powodzianom w formie darów złożonych na plebanii, także przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 1. Bóg zapłać także wszystkim za ofiary złożone na ten cel do puszek w ubiegłą niedzielę. Wyniosły one 21.780 zł.
  8. dziekan zaprasza na nabożeństwo pierwszosobotnie. O godz. 19:00 Msza Święta, a o godz. 20:00 procesja różańcowa z lampionami wokół rynku.
  9. Troskę o kaplicę powierza się rodzinom z Golcówek: Paweł Grzesiak, Czesław Kożuch, Marian Kunicki, Piotr Kunicki, Maria Kunicka.
  10. W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności śp. Józefa Kuchnia (ze Stronia). Polećmy ją i zmarłych z naszych rodzin Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…