1. Zbliża się rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Zachęcamy dzieci i młodzież do przystępowania do spowiedzi w ciągu tygodnia przed Mszami Świętymi.
  2. Od przyszłego tygodnia będziemy przyjmować intencje na nowy rok. Jest nas księży mniej, a co za tym idzie możemy odprawić mniej intencji w ciągu roku. W związku z tym nie jesteśmy też w stanie odprawić wszystkich Mszy zamawianych przy okazji pogrzebu, tylko te od najbliższej rodziny. Natomiast przy zamawianiu Mszy przy okazji pogrzebu osoba zamawiająca może też poprosić siostrę czy księdza, by zaznaczyć Mszę jako nowennową w parafii. Intencje zamawiamy w kancelarii lub zakrystii. Bardzo prosimy nie wrzucać intencji na tacę ani do skarbon.
  3. Nadal przypominamy o zgłaszaniu świadectw z nauki religii ze szkół średnich w kancelarii parafialnej.
  4. Dziś rozpoczynają się poza parafią Msze gregoriańskie za śp. Wenancjusza Wilczyńskiego.
  5. Troskę o kaplicę powierza się rodzinom z Golcówek: Grzegorz Spyrka, Piotr Gurgul, Andrzej Leśniak, Michał Kmak, Grzegorz Dudziak.
  6. Tradycyjnie organizowany jest wyjazd na ogólnopolskie dożynki do Częstochowy w najbliższą niedzielę. Informacje i zapisy u pana Stanisława Sewiło. Numer telefonu w gablocie. (516 320 636).
  7. Akademia Nauki Madison zaprasza na zajęcia języka angielskiego. Szczegóły na plakacie, zapisy przez stronę internetową https://madison.edu.pl lub w biurze szkoły w Limanowej (ul. Jana Pawła II 19, tel. 533 847 239)
  8. Serdecznie gratulujemy Zespołowi Regionalnemu Przyszowianie zdobycia Brązowej Ciupagi na Międzynarodowym Festiwalu Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem. I dziękujemy, że kultywując tradycję rozsławiacie naszą małą Ojczyznę.