1. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
  • jutro – św. Marię Magdalenę; dzień odpustu w Kaninie
  • we wtorek – św. Brygidę, patronkę Europy
  • w środę – św. Kingę – patronkę diecezji
  • w czwartek – św. Jakuba Apostoła, a także św. Krzysztofa. Z tej racji poświęcenie pojazdów będzie w najbliższą niedzielę po wszystkich Mszach świętych. Ofiarami składanymi do puszek przy tej okazji będziemy mogli wesprzeć dzieło troszczące się o środki transportu dla misjonarzy.
  • w piątek – św. Joachima i Annę, rodziców Najświętszej Maryi Panny.
  1. Dziś rozpoczynają się poza parafią Msze gregoriańskie za zmarłą Rozalię Gurgul.
  2. Troskę o kaplicę powierza się rodzinom z Dobrej Wody: Maria Kunicka, Krzysztof Bodziony, Stanisława Dyrek, Józef Kawula, Jacek Dziedzina.
  3. Serwis legalizacji gaśnic zaprasza zainteresowanych we wtorek w godz. 8:00-16:00 przy sklepie Lewiatan.
  4. W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności śp. Teresa Wojnarowska /ze Stronia/. Polećmy ją i naszych bliskich zmarłych miłosierdziu Bożemu.