1. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę na cele inwestycyjne, a także za wszystkie imienne i anonimowe ofiary w kopertach.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
  • jutro – św. Augustyna
  • we wtorek – Męczeństwo św. Jana Chrzciciela
  1. W tym tygodniu przypada także pierwszy piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty. Będzie to także spowiedź przed rozpoczęciem roku szkolnego. Zapraszamy dzieci ze szkół podstawowych w czwartek, młodzież i starszych w piątek. Spowiadamy w te dni w Stroniu od godz. 1600, a w kościele od godz. 1700.
  2. Do chorych udamy się w piątek od godz. 830.
  3. Zmiana tajemnic w sobotę: w kościele po Mszy o godz. 630, w Stroniu po Mszy o 800.
  4. W tym tygodniu rozpoczynają się poza parafią Msze gregoriańskie za zmarłych: Jana Wolaka, Piotra Zelka i Władysławę Kuzar.
  5. Troskę o kaplicę powierza się rodzinom ze Stronia koło Rzeki: Wiesław Żelazko, Dawid Żelazko, Marek Kotkiewicz, Józef Kowalczyk, Wojciech Gamoń.
  6. Tradycyjnie organizowany jest wyjazd na ogólnopolskie dożynki do Częstochowy w najbliższą niedzielę. Informacje i zapisy u pana Stanisława Sewiło. Numer telefonu w gablocie. (516 320 636)

Wójt Gminy Łukowica i Zarząd Stowarzyszenia „Promyk” z siedzibą w Gostwicy zapraszają do udziału we Mszy świętej w kościele parafialnym pw. św. Andrzeja Apostoła w Łukowicy pod przewodnictwem ks. bp. Leszka Leszkiewicza, w najbliższy czwartek o godz. 1200. Po Mszy świętej nastąpi otwarcie i poświęcenie Zakładu Aktywności Zawodowej oraz Urzędu Gminy w Łukowicy w nowej siedzibie – budynek byłego gimnazjum, Łukowica 293. Oglądanie nowo otwartych pomieszczeń ZAZ i Urzędu Gminy będzie możliwe w godz. od 1430 do 1600.

  1. W piątek odszedł do wieczności śp. Stanisław Mrowca, nasz sołtys. Pogrzeb odbędzie się jutro o 1500 (różaniec o 1430). Polećmy go i zmarłych z naszych rodzin Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu, a nasz Panie…