W liturgii Kościoła wspominamy:

  • w środę – Najśw. Maryję Pannę Wspomożycielkę Wiernych
  • w piątek – św. Filipa Neri, prezb.
  • w niedzielę – Zesłanie Ducha Świętego

W piątek obchodzimy Dzień Matki. Składamy wszystkim Mamom najlepsze życzenia i zapraszamy dzieci z mamami do modlitwy w tym dniu zwłaszcza podczas Mszy wieczornej i nabożeństwa majowego w Przyszowej i Stroniu.

Dzieci, które przyjęły I Komunię Świętą zapraszamy na przeżywanie Białego Tygodnia codziennie na godz. 1800. W sposób szczególny zapraszamy rodziców na Mszę w piątek. Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie świątyni i otoczenia do uroczystości I Komunii Św. a także za złożony Dar ołtarza.

W najbliższą niedzielę o godz. 1130 dzieci z klas 4 będą przeżywać rocznicę I Komunii Świętej. Zapraszamy na próbę uroczystości w czwartek po Mszy wieczornej. Spowiedź dla dzieci w czwartek o godz. 1700.

W tym tygodniu rozpoczynają się poza parafią msze gregoriańskie za zmarłą Zofię Kunicką.

Przypominamy o organizowanej w wakacje kolonii w Sopocie. Zostało jeszcze kilka miejsc, zapisy do końca maja. Szczegółowe informacje u siostry Agni.

Troskę o kaplicę powierza się rodzinom z Dobrej Wody: Sebastian Kowalczyk, Małgorzata Salamon, Andrzej Sędzimir, Maria Kunicka, Krzysztof Bodziony.