Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych w dni powszednie w kościele i w Stroniu po Mszy wieczornej, w niedzielę w kościele o godz. 1500, a w Stroniu o godz. 1400.

Jutro obchodzimy uroczystość św. Stanisława, bpa i męcz., głównego patrona Polski i naszej diecezji.

W sobotę, 20 maja dzieci z klas III przyjmą I Komunię Świętą. Próby przed uroczystością odbędą się w środę i piątek po Mszy o 1800. Postanowiliśmy na najbliższe lata zachować już ten termin I Komunii Świętej w trzecią sobotę maja.

Natomiast rocznicę I Komunii Świętej dzieci z klas IV będą przeżywać w niedzielę, 28 maja.

Najbliższą niedzielę będziemy przeżywać jako Diecezjalną Niedzielę Misyjną. Zapraszamy już 10 minut przed każdą Mszą; będzie można obejrzeć prezentację poświęconą posłudze misjonarzy z naszej diecezji.

Troskę o kaplicę powierza się rodzinom z Dobrej Wody: Władysław Gurgul, Bolesław Bugajski, Antoni Kożuch, Stanisław Nalepa, Piotr Sułkowski.

Sołtysi przypominają o płatności drugiej raty podatku i opłaty za śmieci.

Rodzice dwójki niepełnosprawnych dzieci Klaudii i Kuby, cierpiących na mózgowe porażenie dziecięce zwracają się z prośbą o wsparcie leczenia i rehabilitacji rodzeństwa. Ofiary będzie można złożyć do puszek w przyszłą niedzielę.

W ostatnim tygodniu odszedł do wieczności śp. Emil Płonka. Polećmy go i zmarłych z naszych rodzin Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu a nasz Panie…