30 Niedziela Zwykła
Światowy Dzień Misyjny

Rozpoczynamy dziś Tydzień Misyjny. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę na cele misyjne. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych Tygodnia Misyjnego.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

  • w piątek – św. Szymona i Judę Apostołów
  • w niedzielę – Rocznicę poświęcenia kościoła. Składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne.

Zapraszamy na różaniec codziennie po Mszy św. popołudniowej. W niedzielę przed Mszą.

Zbliża się listopadowy czas modlitwy za zmarłych. Zachęcamy do składania wypominków.

Członkowie Akcji Katolickiej przygotowali okolicznościowe wiązanki na groby. Można je nabyć u członków Akcji Katolickiej w środę w godz. 1000 – 1600 w Świetlicy Wiejskiej. Ofiara za poszczególne wiązanki między 50 a 200 zł. Cały dochód będzie przeznaczony na pomoc osobie niepełnosprawnej z naszej parafii.

W tym tygodniu troskę o kaplicę powierza się rodzinom z Kasprzakówki: Rafał Kunicki, Krzysztof Kunicki, Kazimierz Wójtowicz, Marcin Wajda, Krzysztof Woliński.

Dziś odbywają się wybory do Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Druki kart wyborczych znajdują się przy wyjściach. Na karcie można zapisać nie więcej niż troje spośród kandydatów, a z Długołęki nie więcej niż jednego.