Bóg zapłać s. Gordianie, która w tym tygodniu zmienia placówkę za 6 lat ofiarnej posługi w naszej wspólnocie parafialnej.

• jutro – Najświętszą Maryję Pannę Królową
  • w środę – św. Bartłomieja, Apostoła
  • w piątek – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Z tej racji nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.
  • w sobotę – św. Monikę

Dziś rozpoczynają się poza parafią msze gregoriańskie za zmarłego Adama Twaroga, a w czwartek za zmarłego Andrzeja Cieślickiego.

W tym tygodniu troskę o kaplicę powierza się rodzinom ze Stronia – koło Rzeki: Tadeusz Liszka, Józef Boczek, Mateusz Boczek, Stanisław Woźniak, Maria Ogrodzka.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łukowicy informuje, że do 31 sierpnia można składać wnioski o dożywianie dzieci w szkole; od 1 do 15 września wnioski o stypendium socjalne, a do 30 listopada wnioski o dodatek węglowy.