Bóg zapłać za ofiary składane dziś na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

W liturgii Kościoła przeżywamy:

• w piątek – święto św. Marii Magdaleny
  • w sobotę – święto św. Brygidy, patronki Europy

Zbliża się wspomnienie św. Krzysztofa. Z tej racji poświęcenie pojazdów będzie w najbliższą niedzielę po wszystkich Mszach świętych. Ofiarami składanymi do puszek przy tej okazji będziemy mogli wesprzeć dzieło troszczące się o środki transportu dla misjonarzy.

W ramach akcji turystycznej „Odkryj Beskid Wyspowy” zostanie odprawiona Msza święta na Łyżce w najbliższą niedzielę o godz. 1130. Wyjście z przewodnikiem spod kościoła w Łukowicy o godz. 800. Dla chętnych wyjście z centrum Przyszowej o godz. 900.

W tym tygodniu troskę o kaplicę powierza się rodzinom ze Stronia – koło Rzeki: Wiesław Żelazko, Dawid Żelazko, Marek Kotkiewicz, Józef Kowalczyk, Wojciech Gamoń.

Jutro rozpoczną się poza parafią Msze gregoriańskie za zmarłego Stanisława Dyrka.

W Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Turystyki w Łukowicy można jeszcze obejrzeć wystawę malarstwa naszej parafianki Marii Platy. Zachęcamy do skorzystania.