W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

  • we wtorek – św. Bartłomieja, Apostoła
  • w czwartek – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
  • w piątek – św. Monikę
  • w sobotę – św. Augustyna, i dok. Kościoła
  • w niedzielę – Niedziela Synodalna. Składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne.

Zapraszamy na kolejny etap „Rodzinnego pielgrzymowania” Beskidzką Drogą św. Jakuba w najbliższą sobotę, 28 sierpnia z Przyszowej do Limanowej pod Krzyż na Miejskiej Górze. Msza św. na rozpoczęcie o godz. 8.30 w Przyszowej. Powrót we własnym zakresie. Serdecznie zapraszamy.

W tym tygodniu troskę o kaplicę powierza się rodzinom z Kasprzakówki: Józef Nowogórski, Leon Oleksy, Zbigniew Oleksy, Czesław Pietrzak, Marcin Pietrzak. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Dziś przy naszym kościele można zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson. Punkt szczepień czynny w godzinach od 800 – 1500.

Organizator Klub Kolarski Agnieszka Skalniak oraz Wójt Gminy Łukowica proszą o przekazanie informacji:

„Szanowni Mieszkańcy gminy Łukowica, w związku z odbywającymi się Górskimi Mistrzostwami Polski w Kolarstwie Szosowym na terenie naszej gminy w dniach 28-29 sierpnia 2021 będą utrudnienia na drogach. Szczegółowe informacje będą dostępne na stronie internetowej Gminy Łukowica, Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki, na plakatach oraz ulotkach w sklepach”. Za utrudnienia przepraszamy.