Ofiarami do puszek będziemy mogli dziś wesprzeć poszkodowanych przez nawałnice na Sądecczyźnie. Bóg zapłać.

Przypominamy, że od dziś nie będzie już w kościele dodatkowej Mszy św. o godz. 1000.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

  • we wtorek – bł. Marię Teresę Ledóchowską, , patronkę współpracy misyjnej w diecezji tarnowskiej, a także patronalne święto Apostolstwa Chorych
  • w czwartek – św. Jana z Dukli,

Witamy w naszej parafii uczestników rekolekcji oazowych. Grupy oazowe będą przebywać w Szkole w Przyszowej i Stroniu. Zechciejmy zaświadczyć wobec nich o naszej wierze i gościnności.

Zapraszamy na kolejny etap „Rodzinnego pielgrzymowania” Beskidzką Drogą św. Jakuba w najbliższą sobotę, 10 lipca z Barcic do Piwnicznej – Zdrój. Msza Święta na rozpoczęcie o godz. 815 w Barcicach. Dla chętnych organizowany jest transport. Wyjazd o 730. Zapisy na busa do czwartku w zakrystii lub kancelarii. Wszelkie informacje można znaleźć na stronie internetowej naszej parafii oraz na Facebook’u. Serdecznie zapraszamy.

Jutro rozpoczynają się poza parafią Msze gregoriańskie za zmarłych: Jana Żelazko, Stefanię Leśniak i Stanisława Serafina.

W tym tygodniu troskę o kaplicę powierza się rodzinom ze Stronia k. Rzeki: Krzysztof Rapacz, Edward Pietrucha, Andrzej Warzecha, Adam Urbaniak, Mateusz Kurtyka. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.