Msze św. dziś w kościele o 700, 830, 1000, 1130 i 1700, w Stroniu o 1000 i suma odpustowa o 1400. Dziękujemy ks. Jakubowi Kuchcie za wygłoszone Słowo Boże. Bóg zapłać za ofiary składane dziś do puszek na potrzeby Caritas.

Dziś rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich potrzebujących i tych, którzy na różne sposoby świadczą im miłosierdzie.

Wczoraj czworo naszych parafian zostało wyróżnionych przez biskupa tarnowskiego Medalem Misericors za ofiarną posługę na rzecz potrzebujących. Gratulujemy i wyrażamy wdzięczność za zaangażowanie.

Przyszłą niedzielę będziemy przeżywać jako Niedzielę Biblijną. Msze św. jak w każdą niedzielę z dodatkową Mszą w kościele o godz. 1000.

W tym tygodniu troskę o kaplicę powierza się rodzinom z Golcówek: Piotr Gurgul, Andrzej Leśniak, Michał Kmak, Grzegorz Dudziak, Józef Gurgul. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Przy wyjściach z kościoła są maseczki, dostarczone przez strażaków. Można zabrać w miarę potrzeby.

Zakończyliśmy remont całego dolnego zaplecza naszej kaplicy w Stroniu. Z tej racji serdecznie zapraszamy na spotkania grup parafialnych: w czwartek PDMD godz. 1600; w piątek: ministranci 1715, lektorzy – po Mszy Świętej oraz o godz. 1900 zapraszamy na grupę młodzieżową wszystkich chętnych od klasy VII.