Msze św. dziś w kościele o 700, 830, 1000, 1130 i 1500, w Stroniu o 1000 i 1400. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

Trwa oktawa Wielkanocy. Msze Św. w kościele o 630, w środę także o 1800; w Stroniu codziennie o 1800 z nowenną przed Świętem Bożego Miłosierdzia. W kościele nowennę przed Mszą poranną prowadzi grupa Czcicieli Miłosierdzia Bożego.

W piątek z racji oktawy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Zmiana tajemnic różańcowych w najbliższą sobotę w kościele po Mszy porannej,
w Stroniu po Mszy wieczornej.

W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Święto Miłosierdzia Bożego. Jest to dzień odpustu w kaplicy w Stroniu.
Msze św. w kościele o 700, 830, 1000, 1130 i wyjątkowo o 1700 (Nie będzie Mszy o godz. 1500). Msze w Stroniu o 1000 oraz suma odpustowa o 1400. Kazania w tym dniu będzie głosił ks. Jakub Kuchta.

Dziś rozpoczynają się poza parafią Msze gregoriańskie za zmarłego Antoniego Wilka,a jutro za zmarłą Janinę Król i Teresę Jedlecką.

W tym tygodniu troskę o kaplicę powierza się rodzinom z Dobrej Wody i Golcówek: Józefa Dynowska, Andrzej Cieślicki, Edward Kmak, Ryszard Kmak, Stanisław Morys. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu i celebracjach Wielkiego Tygodnia. Dziękujemy siostrom zakonnym, panu organiście, panom śpiewającym Mękę Pańską. Dziękujemy panom Janowi i Józefowi Leśniakom oraz Zbigniewowi Morzywołkowi za dekorację Ciemnicy, osobom zaangażowanym w przygotowanie w Grobu Bożego i strojenie ołtarzy kwiatami, strażakom za wartę przy Grobie, a także
za posprzątanie parkingów, Liturgicznej Służbie Ołtarza, przewodnikom kalwaryjskim
i parafianom podejmującym posługę w czasie liturgii. Dziękujemy wszystkim, którzy
w jakikolwiek sposób przyczynili się do dobrego przeżycia tych świętych dni.