1. W czwartek zakończenie starego roku. Msza Św. i nabożeństwo dziękczynne o godz. 1500.

 

  1. W piątek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok. Msze św. w tym dniu jak w niedziele. Jest to też I piątek miesiąca. Spowiedź tylko przed Mszami Św. W tym dniu nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.

 

  1. Ze względu na pandemię jeszcze nie będziemy odwiedzać chorych, poza nagłymi wypadkami.

 

  1. W pierwszą sobotę miesiąca zmiana tajemnic różańcowych: w kościele po Mszy porannej, w Stroniu o godz. 800.

 

  1. Jutro rozpoczniemy Msze Św. „kolędowe”, w intencji mieszkańców poszczególnych rejonów, zamiast tradycyjnej kolędy. Prosimy o przynoszenie wody do poświęcenia. Porządek tych Mszy a także wszystkie intencje nadchodzącego tygodnia publikujemy na stronie internetowej Parafii oraz w gablocie.

 

  1. Od nowego roku nie będziemy odczytywać intencji z ambony. Będą dostępne na stronie internetowej parafii oraz w gablocie.

 

  1. W tym tygodniu troskę o kaplicę powierza się rodzinom z Wolicy z Podkrakowca: Jan Wardęga, Józef Malarz, Jan Wardęga, Stanisław Ciągło, Marian Wilk. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.