XXXIII Niedziela Zwykła

Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych oraz Światowy Dzień Ubogich

W liturgii tego tygodnia będziemy wspominać:

  • we wtorek – św. Elżbietę Węgierską, zak.
  • w środę – bł. Karolinę Kózkównę, dziew. i męcz.
  • w piątek – św. Rafała Kalinowskiego, prezb.
  • w sobotę – Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny, Światowy Dzień Życia Kontemplacyjnego

W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, ostatnią niedzielę roku liturgicznego. Jest to patronalne święto Akcji Katolickiej i Liturgicznej Służby Ołtarza.

Zachęcamy do czytania czasopism religijnych i Pisma Świętego.

Bóg zapłać za ofiary składane na inwestycje parafialne.

W tym tygodniu troskę o kaplicę powierza się rodzinom z Zagórowia: Kazimierz Kupiec, Konrad Kubowicz, Władysław Adamczyk, Anna Kowalczyk, Stanisław Kuras. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.