Duszpasterze

Ks. Jan Gajda

Proboszcz
data święcenia 1985-05-26
w parafii od 2006-04-02

Ks. Marcin Mastalski

Wikariusz
data święcenia 2009-05-30
w parafii od 2020-09-01

Ks. Kacper Kania

Wikariusz
data święcenia 2020-05-30
w parafii od 2020-09-01